СРБИЈА ВО ШОК: Која е главната проститутка на српската естрада?

Скандалот со откривањето на информации околу проституцијата на српската естрада и понатаму ги шокира граѓаните на Србија.

Откриено е името на главната проститутка, која му била миленичка на Михајло Максимовиќ, а која „држи“ највисока цена во неговиот каталог. Таа била „нудена“ само на елитни клиенти, наведува Курир.рс.

Според изворите на Курир.рс, во лаптопот на макрото е пронајден каталог на девојки, меѓу кои и учесничката во реалното шоу „Задруга“, Сања Станковиќ. Нејзини фотографии се пронајдени во „понудата“ на Максимовиќ.

Највисока цена „држат“ токму познатите личности, а цената на Станковиќ, главната проститутка на Максимовиќ, пораснала токму поради нејзиното појавување во „Задруга“. Наводно, за еден час со неа клиентот треба да плати помеѓу 250 и 500 евра, во зависност од тоа што бара. Таа ги добивала најимотните клиенти кои немаат специфични барања.

Клиентите на Максимовиќ, наводно, се подготвени да плаќаат и повисоки суми доколку се работи за јавна личност.

Слични објави

ПОСЛЕДНИОТ БРАК ГО ДОВЕДЕ ДО РАБОТ: Холивудската легенда денес изгледа како бездомник, искинат и валкан на црвениот тепих (ФОТО)

Igor

Карлеуша цела во бело, а градите „кипат“ од сите страни! (ФОТО)

Igor

Им ги уништи животите на ФУДБАЛЕРИТЕ КОИ ЈА ПЛАЌАА, а сега лежерно се шета во Кан…

Igor

ФОТО: Марија Шерифовиќ со уникатна торта го прослави 36-от роденден!

Васко Спасоски

Водителот Огнен ќе го памети овој роденден: Гостите му донесоа подароци, торти, а се заигра и чочек среде емисија! (ВИДЕО)

Вистината за нивната љубов: Анастасија Ражнатовиќ откри зошто не споделува фотографии со момчето Ѓорѓе

Еспресо

Остави Коментар

9 − 9 =

Слични објави

Ана Николиќ во пешкир покажа како всушност изгледа (ФОТО)

Igor

Анастасија откри каде ужива дома: Малкумина го виделе овој дел од куќата на Цеца Ражнатовиќ (ФОТО)

Igor

Ова не е за тие со слабо срце: Погледнете како се „облече“ Јелена Карлеуша за снимањето на „Ѕвездите на Гранд“! (ФОТО)

Васко Спасоски

По пијанствата, скандалите и неверствата таа му остави цел список со забрани (ФОТО)

Igor

Десерт што го јаделе на Титаник: Пудинг за сладокусци

Igor

Родени се Еди Грант и Џон Фрушанте, објавен e првиот постхумен албум на Џими Хендрикс и други настани кои ја одбележаа музиката низ историјата…

Еспресо