03:05 - 23 јуни, 2024

Ознака : клиент

БалканВи ПрепорачувамеСцена

Син на угледен бизнисмен платил 2.500 евра за секс со пејачката Радмила Манојловиќ, но погледнете што се случило! (ФОТО)

Васко Спасоски
Син на угледен бизнисмен од Република Српска платил 2.500 евра за „ноќ со пејачката Радмила Манојловиќ“.  Со ова е извалкано името на познатата пејачка, бидејќи...