25.8 C
Скопје
13:56 - 25 мај, 2024

Ознака : лоба

Ви ПрепорачувамеНаши ФациСлајдерСцена

(Фото+Видео) Нови фотографии од свадбата на Викторија Лоба и бизнисменот Ѓорѓи Калешов: Шампањ на зајдисонце

Еспресо
Веста за свадбата на Викторија Лоба и бизнисменот Ѓорѓи Калешов ги израдува фановите на пејачката, која вчера сподели една – ама вредна- фотографија на Инстаграм...
Ви ПрепорачувамеНаши ФациСлајдерСцена

(Фото) Невеста-убавица: Викторија Лоба му кажа „да“ на бизнисменот Ѓорѓи Калешов во Охрид

Еспресо
Свадбата одамна се очекуваше, и ете, конечно се случи. Македонската убава пејачка Викторија Лоба го кажа судбоносното „да“. Избраникот на нејзиното срце е Ѓорѓи Калешов,...
ЛајфстајлСцена

Викторија Лоба мами воздишки на плажа (ФОТО)

Igor
Нашата позната пејачка Викторија Лоба на својот Инстаграм профил сподели фотографии на кои можеме да забележиме дека таа навистина ужива на својот годишен одмор, а...