10.8 C
Скопје
06:07 - 23 мај, 2024

Ознака : македонска

ЛајфстајлСцена

Викторија Лоба мами воздишки на плажа (ФОТО)

Igor
Нашата позната пејачка Викторија Лоба на својот Инстаграм профил сподели фотографии на кои можеме да забележиме дека таа навистина ужива на својот годишен одмор, а...