26.8 C
Скопје
09:14 - 13 јуни, 2024

Ознака : квасец

Здрави навики

Есенска нега на коса со домашна маска од квасец

Igor
Маските од квасец одговараат на сите типови коса и незаменливи се во борбата против опаѓањето на влакната. Освен тоа, со маската од квасец ќе придонесете...