10.8 C
Скопје
05:38 - 23 мај, 2024

Ознака : ќотек

Ви ПрепорачувамеНаши ФациСцена

Српски пејач „јадел ќотек“ во Куманово, па завршил на шиење во болница (ФОТО) (+18)

Васко Спасоски
Српскиот пејач или ако сакате и реалити ѕвезда – Гастоз уште долго ќе го памети неговиот настап за време на дочекот на најлудата ноќ во...
Ви ПрепорачувамеЛајфстајл

Анабела прозборе за бракот со Гаги: Ги криев модриците од ќотекот! (ФОТО)

Igor
Анабела Атијас раскажа за потресните детали од бракот со Гаги Џогани. Парот заедно беше 14 години, а раскинаа пред точно 10 години. Дури сега пејачката...