Анабела прозборе за бракот со Гаги: Ги криев модриците од ќотекот! (ФОТО)

Анабела Атијас раскажа за потресните детали од бракот со Гаги Џогани. Парот заедно беше 14 години, а раскинаа пред точно 10 години. Дури сега пејачката откри дека ги криела модриците од ќотекот кој го добивала од него.

– Ги криев модриците од ќотекот. Луна веќе беше порасната, па ги виде иако имав дебел слој пудра, наменет за маските во театар – кажала Анабела за српските медиуми.

 

View this post on Instagram

 

#makeup @zokidavitkov #hairstylist @marabbou ❤❤❤❤❤❤❤❤❤

A post shared by Anabela (@anabelci) on

– Гаги е мое далечно минато и не се враќам на приказните за него и нашиот брак. Од тој однос излегов чиста како солза. Дадов се од себе нашата група да опстане. Тоа беше невозможно, бидејќи Гаги го слушаше својот брат Џоле. По договор требаше да заработувам 100 евра од настап, а во случај да ја напуштам групата да морам да излезам од станот во кој живеев со децата – изјавила таа.

 

View this post on Instagram

 

Volimo te Masice @masahairstudiokristal

A post shared by Anabela (@anabelci) on

Да потсетиме, Анабела неодамна се разведе и од сопругот Андреј Атијас.

Слични објави

Детали од животот на Џесика Алба: Работи кои сигурно не сте ги знаеле за познатата актерка! (ВИДЕО)

Еспресо

Ако нема драма, тој ќе ја измисли! Психолошки профил на хороскопските знаци – Лав

Еспресо

Шест причини поради кои вашето момче нема да се ожени со вас!

Васко Спасоски

По Супербол се познава годината: Еве кои филмови и серии нѐ очекуваат наскоро! (ВИДЕО)

Еспресо

Работи кои може да се случат со вашиот организам доколку секој ден пиете чај

Еспресо

„Доделувањето беше премногу предвидливо и здодевно“: Гледаноста на Оскарите најниска во историјата!

Еспресо

Остави Коментар

четири × пет =

Слични објави

Српска пејачка позира „пиштол гола“, а фановите и напишаа дека нема срце! (ФОТО)

Igor

Почина најнискиот човек на светот: Не се сметам себеси за мал (ФОТО)

Еспресо

Вкупниот буџет за Евровизија 2019: 28,5 милиони евра – Радиодифузерот земал заем од Владата

Igor

ЈЕЛЕНА ТЕ ПРАВИ МАЈМУН: Српската репрезентација брутало искрена

Igor

Тијана Дапчевиќ најави петта сезона на „Преспав“: Оваа серија е најубавото што и се случило на Македонија во последните 15 години

Еспресо

Влезе во шестата деценија, треба да се смири: Фановите на Моника Белучи со поделено мислење за нејзиниот провокативен стајлинг (ФОТО)

Васко Спасоски