36.8 C
Скопје
16:38 - 18 јуни, 2024

Ознака : километри

Ви ПрепорачувамеНаши ФациСцена

Слушнете како звучи „Километри“ на Лозано и бендот во карантински услови! (ВИДЕО)

Васко Спасоски
Еден од најголемите хитови на познатиот пејач Влатко Лозаноски – Лозано, „Километри“ доби ново руво. Познатиот пејач и неговиот бенд од дома ја изведоа една...
ЛајфстајлСцена

Рафаел од Германија на македонски ја пее „Километри“ од Лозано (ВИДЕО)

Igor
Една од најубавите македонски песни „Километри“ на Влатко Лозаноски – Лозано во своја верзија ја испеа Германецот Рафаел Лопро, кој всушност пее „кавер-верзии“ на најдобрите...