19.8 C
Скопје
02:41 - 18 јуни, 2024

Ознака : кик бокс

БалканВи препорачуваме на СПСлајдерСцена

(ВИДЕО) ИЗГЛЕДОТ НИКОЈ НЕ ГО ЧУДИ: Србинот Миша јаде 150 јајца неделно и кило месо дневно

Еспресо
Миша Бачулов, поранешен кик-боксер на Србија, откри како ја одржува врвната форма и денес, кога заврши со оваа тешка боречка вештина. Во овој момент тој...