Ознака : исчезна

Лајфстајл Сцена

Каде исчезна ФРАНЦУСКАТА ПРВА ДАМА?

Igor
Француската прва дама Брижит Макрон последен пат е видена на средината на минатиот месец, кога беше во придружба на својот сопруг, претседателот Емануел Макрон на...