11.8 C
Скопје
23:33 - 29 февруари, 2024

Ознака : хипертензија

Ви ПрепорачувамеЗдрави навикиСлајдер

Седумдневно мени што го враќа крвниот притисок во нормала

Еспресо
Хипертензијата е најзначаен ризичен фактор за голем број кардиоваскуларни болести и состојби што можат да бидат фатални. Затоа, ви донесуваме предлози за здрава исхрана кои...