33.8 C
Скопје
16:08 - 24 јуни, 2024

Ознака : Филип Арсовски

Uncategorized

Ништо од љубовта! Елена Ристеска му раскина на тетовираното момче – еве ја причината! (ФОТО)

Слободен печат
Една од нашите најпознати пејачки, Елена Ристеска по неколку месеци врска стави крај на романсата со скопскиот угостител Филип Арсовски. Парот пред да ја започне...
ЛајфстајлСцена

Повеќе нема криење! Елена Ристеска и Филип Арсовски блескаа на модната недела (ФОТО)

Igor
Познатата пејачка Елена Ристеска очигледно повеќе не ја крие врската со скопјанецот Филип Арсовски. Двојката заедно се појави на модниот викенд кој се одржуваше во...
ЛајфстајлСцена

Елена Ристеска го „фати“ најпосакуваниот скопјанец: „Коцки“ на стомак и тетоважи – девојките лудуваат по него (ФОТО)

Igor
Филип Арсовски, новото момче на познатата пејачка Елена Ристеска важи за еден од најпосакуваните ергени во нашата метропола. Девојките буквално кубат коси по него, а...
ЛајфстајлСцена

Елена Ристеска има ново момче! Тетовиран, згоден и сопственик на ресторан во Скопје (ВИДЕО)

Igor
Познатата пејачка Елена Ристеска има ново момче – тврди естрадниот тв-магазин „Бекстејџ“. Во вчерашната емисија беше објавена приказна дека популарната Елена веќе некое време е...
ЛајфстајлСцена

Елена Ристеска имала објавено фотка со новото момче уште на 12 јули, ама никој не забележал (ФОТО)

Igor
Главна вест денеска во таблоидните медиуми е новото момче на популарната пејачка Елена Ристеска, скопјанецот Филип Арсовски со кого таа е во љубовна врска веќе...