24.8 C
Скопје
14:42 - 30 мај, 2024

Ознака : тетовиран

ЛајфстајлСцена

Елена Ристеска го „фати“ најпосакуваниот скопјанец: „Коцки“ на стомак и тетоважи – девојките лудуваат по него (ФОТО)

Igor
Филип Арсовски, новото момче на познатата пејачка Елена Ристеска важи за еден од најпосакуваните ергени во нашата метропола. Девојките буквално кубат коси по него, а...