Елена Ристеска го „фати“ најпосакуваниот скопјанец: „Коцки“ на стомак и тетоважи – девојките лудуваат по него (ФОТО)

Филип Арсовски, новото момче на познатата пејачка Елена Ристеска важи за еден од најпосакуваните ергени во нашата метропола.

Девојките буквално кубат коси по него, а доста е популарен и на социјалните мрежи каде најчесто објавува фотографии од себе.

Филип споделува фотки на кои позира како вежба, а во преден план секогаш е мускулестото тело и тетоважите кои ги има во значителен број.

Инаку за врската на Филип и Елена не престанува да се зборува. Двајцата се топ-тема низ градските кулоари, а нивни заеднички пријатели велат дека двајцата се заљубени до уши.

– Сега многу им олесна и на двајцата откако објавија во сите медиуми. Повеќе немаат причина да се кријат. Елена не ја препознавам, заљубена е како никогаш до сега, а ја знам повеќе од 10 години – вели изворот кој сакаше да остане анонимен.

Веруваме дека многу девојки сега и завидуваат на Ристеска, но редно време беше и таа да се заљуби…

Слични објави

ТЕМНАТА страна на гламурозната свадба на Рамос

Igor

Неговиот живот се уште е мистерија, со уметноста предизвика скандали, а денес се смета за еден од најдобрите сликари на сите времиња

Еспресо

Аделина Тахири, се поубава и пожешка (ФОТО)

Igor

Шокантна анализа на снимка од Марс: Според експертите тоа се подземни гаражи за НЛО, а ги има и на Земјата (ВИДЕО)

Еспресо

Македонски изведувачи го одбележаа второто издание на „Скопје анплагд 2020“

Еспресо

МИРИС НА ДЕТСТВО: Колач со модри сливи (РЕЦЕПТ)

Igor

Остави Коментар

тринаесет − осум =

Слични објави

Непромислено: Во страв од коронавирусот, ја испрскале плажата со белило, екологистите шокирани

Еспресо

Дали ќе ги препознаете овие две преслатки дечиња? (ФОТО)

Igor

Таа дефинитивно е НАЈСЕКСИ АЛБАНКА (ФОТО)

Igor

Мадона сепак ќе настапи на Евросонг

Igor

Наоми Кемпбел поради коронавирусот се откажа од голотијата: Познатата манекенка во поинакво издание! (ФОТО)

Еспресо

Нема да престанете да се смеете: Пејачот Џеј падна сред емисија (ВИДЕО)

Igor