Елена Ристеска имала објавено фотка со новото момче уште на 12 јули, ама никој не забележал (ФОТО)

Главна вест денеска во таблоидните медиуми е новото момче на популарната пејачка Елена Ристеска, скопјанецот Филип Арсовски со кого таа е во љубовна врска веќе неколку месеци.

Нивната дружба може да се забележи и на инстаграм-профилите на двајцата. Елена уште на 12 јули има објавено фотографија со неколкумина пријатели, а меѓу нив и Филип во позадина.

Се разбира, до тогаш освен најблиските пријатели на Елена, никој не знаел дека пејачката е во „комбинација“ со Филип.

Фотографијата е од една позната плажа во Грција, каде Елена и Филип честопати се случувало да отпатуваат заедно со цел да не бидат видени од домашната јавност.

И на профилот на Филип се наоѓа една фотографија од нив двајца објавена на 28 август во Грција.

Дали Ристеска ќе имаме прилика да ја видиме повторно во бел фустан, останува времето да покаже…

 

Слични објави

Ќе им завидувате на љубовта – Куче и маче ќе ви покажат како се сакаат најдобрите пријатели! (ВИДЕО)

Еспресо

„СЛОБОДЕН ПЕЧАТ“ ОТКРИВА: Кое е момчето на новата министерка и со што се занимава (ФОТО)

Igor

Славниот дизајнер на црвениот тепих прошетал во преголемо одело и ЦРВЕНИ ШТИКЛИ (ФОТО)

Igor

Додека светот се прашува дали повторно е бремена таа направи ПРОМЕНА со која ги воодушеви сите (ФОТО)

Еспресо

Дневен хороскоп: Девиците ќе ја пронајдат сродната душа, Јарците ги очекува авантура

Igor

Уште спомениците не завртеа глава по оваа девојка на градскиот плоштад (ФОТО)

Слободен печат

Остави Коментар

четиринаесет − 6 =

Слични објави

Фотката на Џенифер Анистон и Елен Деџенерис го запрепасти светот: Сочен бакнеж кој никој не го очекуваше!

Igor

Филмски карантин за овој четврток: 10-те најдобри улоги на фантастичната Мерил Стрип (ВИДЕО)

Еспресо

Која е новата госпоѓа Бекам? Никола Пелц, холивудската злобна девојка

Еспресо

Борис Новковиќ доби ќерка со 26-годишната Ирис

Igor

Блек Чајна ја шокираше јавноста кога се појави на Оскарите и сите се прашуваат како успеа да добие покана! (ФОТО)

Еспресо

ПРИРОДАТА Е НЕВЕРОЈАТНА: Погледнете ја необичната дружба на луѓето со егзотични животни (ВИДЕО)

Еспресо