Елена Ристеска има ново момче! Тетовиран, згоден и сопственик на ресторан во Скопје (ВИДЕО)

Познатата пејачка Елена Ристеска има ново момче – тврди естрадниот тв-магазин „Бекстејџ“.

Во вчерашната емисија беше објавена приказна дека популарната Елена веќе некое време е во љубовна врска со скопјанецот Филип Арсовски, инаку сопственик на познат ресторан во Скопје.

Тие велат дека парот речиси никогаш не се појавува во јавноста заедно, но дека неколкуте фотографии и кај едниот и кај другиот ја издале нивната врска.


Инаку Елена Ристеска пред три години беше во брак со Бојан Ивановски, но двајцата се разведоа поради несогласувања во бракот.

Слични објави

Оваа Србинка е најубавата кошаркарка во светот! (ФОТО)

Еспресо

Луна Џогани со длабокото деколте ги стави градите во прв план! (ФОТО)

Еспресо

Италија, Турција, Франција: Каде ЛЕТУВАА познатите Македонки (ВИДЕО)

Igor

Блогерката Зорана позира во танга-бикини: Фановите се прашуваат дали повторно има фотошоп? (ФОТО)

Васко Спасоски

Исланд со провокација на Евросонг, обезбедувањето веднаш реагираше (ФОТО+ВИДЕО)

Igor

Аца Лукас за раскинувањето со хрватската манекенка по само два месеци: Таа се „шутна“ самата себеси!

Еспресо

Остави Коментар

три × 4 =

Слични објави

Том Круз не ѝ дозволува на Никол Кидман да дојде на свадбата на нивниот син

Igor

НЕ СЕ ШТЕДАТ: Овие 6 хороскопски знаци се престроги кон себе

Igor

ЈА УНИШТИ СВОЈАТА УБАВИНА: И пластичните хирурзи во шок поради Меган Фокс (ФОТО)

Igor

НАЈВКУСНА ЗИМНИЦА: Македонски пинџур во тегла (РЕЦЕПТ)

Igor

Пролетна исхрана за подмладување на кожата

Igor

Нов бизнис: За да спиете во крветот на Наташа Беквалац треба да платите 1.000 евра од ноќ!

Васко Спасоски