18.8 C
Скопје
06:38 - 13 јуни, 2024

Ознака : ерјона сулејмани

ЛајфстајлСцена

Фудбалерот Џемаили ја остави, а таа вели: „Не сакам супа која мора да се загрее повеќе пати“ (ФОТО)

Igor
За време на Европското првенство во 2016 година, италијанскиот магазин „GQ“ тогаш ја прогласи Ерјона Сулејмани (32) за најатрактивна навивачка на турнирот. Тогаш Еројна беше...
ЛајфстајлСцена

Поранешна сопруга на фудбалер од Тетово се појави во „супер жешко“ издание (ФОТО)

Igor
Веќе е септември и одморите се при крај. Но, тоа не важи за Ерјона Сулејмани, поранешната сопруга на репрезентативецот на Швајцарија, Блерим Џемаили, кој потекнува...