9.8 C
Скопје
01:59 - 15 април, 2024

Ознака : ефикасна

Здрави навикиЗдравјеСлајдер

ПРОБАЈТЕ, ДЕЛУВА: Чудесната диета на Ватанабе со банани

Еспресо
Оваа ефикасна диета ја смислил Хитоши Ватанабе, кој се бавел со проучување на превентивната медицина, и неговата сопруга Сумико, фармацевт. База на оваа диета е...
Здрави навики

ВИДЕО: Вежба која го смирува целото тело и го исфрла стресот за само 5 минути – Толку едноставна, а толку ефикасна!

Еспресо
Стресот може да се прикраде ненадејно и може да продре толку длабоко во вас, што буквално нема да знаете каде се наоѓате. Нема да знаете...