20.8 C
Скопје
02:23 - 18 јуни, 2024

Ознака : доктор дре

СветСлајдерСцена

(ВИДЕО+ФОТО) НАЈДОБРОТО ОД СУПЕРБОЛ 2022: Спектакл за паметење со Еминем, Кендрик Ламар. Снуп Док, Доктор Дре…

Еспресо
Еминем клекна на сцената за време на неговиот настап на полувремето на Супербол во 2022 година. Овој чин претставува една форма на протест против полициската...
СветСцена

Хип-хоп легендата нема издадено албум од 2015, а е најплатениот музичар оваа декада!

Слободен Печат
Форбс традиционално објави листа на најплатени ѕвезди во годината, но и онаа на деценијата. Оваа година втор пат во 5 години, на прво место на...