20.8 C
Скопје
01:04 - 18 јуни, 2024

Ознака : длабоко деколте

Ви ПрепорачувамеЛајфстајлСветСцена

Неодоливата Дилета Леота со своето длабоко деколте го украде шоуто на музичкиот фестивал Санремо (ФОТО)

Еспресо
На овогодинешниот познат музички фестивал Санремо, најубавата спортска новинарка од Италија беше задолжена за водење на програмата. Станува збор за неодоливата Дилета Леота, која блескаше...