23.8 C
Скопје
08:43 - 24 јуни, 2024

Ознака : дисциплина

СветСлајдерСцена

Експертите го анализираа родителскиот стил на Кејт и Вилијам: ТЕХНИКА „КАУЧ ЗА РАЗГОВОР“

еспресо
Очигледно трите деца на принцот Вилијам и Кејт Мидлтон имаат многу убави манири и добро се однесуваат во јавноста. Џорџ, Шарлот и Луис сепак се...
ЛајфстајлСцена

Почина Мања од Дисциплина Кичме

Igor
Култната белградска рок група „Дисциплина Kичме“ објави денес на својата Фејсбук страница дека нивната членка Маринка Ѓорѓевиќ – Мања починала на 51. годишна возраст –...