21.8 C
Скопје
07:57 - 24 јуни, 2024

Ознака : кауч

СветСлајдерСцена

Експертите го анализираа родителскиот стил на Кејт и Вилијам: ТЕХНИКА „КАУЧ ЗА РАЗГОВОР“

еспресо
Очигледно трите деца на принцот Вилијам и Кејт Мидлтон имаат многу убави манири и добро се однесуваат во јавноста. Џорџ, Шарлот и Луис сепак се...
Секојдневие

Купил кауч за 70 долари, но тоа што го пронашол во него го шокирало! (ВИДЕО)

Еспресо
Кога Хауард Кирби од Мичиген купил кауч, воопшто не се надевал на тоа што го нашол внатре. Кирби купил кауч од непрофитната организација „Habitat for...