15.8 C
Скопје
07:24 - 22 мај, 2024

Ознака : мања

ЛајфстајлСцена

Почина Мања од Дисциплина Кичме

Igor
Култната белградска рок група „Дисциплина Kичме“ објави денес на својата Фејсбук страница дека нивната членка Маринка Ѓорѓевиќ – Мања починала на 51. годишна возраст –...