10.8 C
Скопје
19:40 - 20 април, 2024

Ознака : Дарко Влогс

Наши ФациСлајдерСцена

(ВИДЕО) Дарко Влогс со порака до Андреа Коевска: Познатиот јутјубер и посочи примери како требала да постапи со државното знаме!

М. Р.
Нашата овогодинешна евровизиска претставничка Андреа Коевска е главна тема на сите медиуми по нејзината постапка со државното знаме на официјланото појавување во Торина на тиркизниот...
ЛајфстајлСцена

Паднаа тешки зборови! Камионџијата Дарко Влогс се „закачи“ со раперот Таско! (ВИДЕО)

Igor
Веќе неколку дена се случува вистинска војна на социјалните мрежи помеѓу камионџијата од Инстаграм Дарко Влогс и раперот Таско. Дарко кој е познат по тоа...