22.8 C
Скопје
00:24 - 18 јуни, 2024

Ознака : камионија

ЛајфстајлСцена

Паднаа тешки зборови! Камионџијата Дарко Влогс се „закачи“ со раперот Таско! (ВИДЕО)

Igor
Веќе неколку дена се случува вистинска војна на социјалните мрежи помеѓу камионџијата од Инстаграм Дарко Влогс и раперот Таско. Дарко кој е познат по тоа...