17.8 C
Скопје
05:56 - 13 јуни, 2024

Ознака : чиј

Сцена

Меланија Трамп и Кејт Мидлтон ги прошетаа пролетните зелени фустани: Чиј модел е поубав?

Igor
Првата дама на Америка и Војвотката од Кембриџ ги прошетаа своите пролетни фустани… Меланија Трамп (49) и Кејт Мидлтон (37) се појавија на два различни...