19.8 C
Скопје
15:41 - 20 април, 2024

Ознака : бут

Ви ПрепорачувамеЕспресоСлајдер

Бајден му забрани на помилуваниот Русин Виктор Бут да се врати во САД

Еспресо
Американскиот претседател Џо Бајден му забрани на Русинот Виктор Бут да се врати во САД. Ова се наведува во указот на шефот на Белата куќа...
UncategorizedВи препорачуваме на СПЗдрави навикиЗдравјеСлајдер

(ВИДЕО) ВЕЖБАМЕ СО ЕЛЕНА МИРЧЕСКА: Тренинг за внатрешната страна на бутот

Ј.К.Д
Денешниот предлог вежби од дома е сконцентриран на внатрешната страна од бутот, едно од местата кои први го губат тонусот на мускулите при неактивност и...