-1.2 C
Скопје
07:00 - 30 март, 2023

Ознака : бут

Ви Препорачуваме Еспресо Слајдер

Бајден му забрани на помилуваниот Русин Виктор Бут да се врати во САД

Еспресо
Американскиот претседател Џо Бајден му забрани на Русинот Виктор Бут да се врати во САД. Ова се наведува во указот на шефот на Белата куќа...
Uncategorized Ви препорачуваме на СП Здрави навики Здравје Слајдер

(ВИДЕО) ВЕЖБАМЕ СО ЕЛЕНА МИРЧЕСКА: Тренинг за внатрешната страна на бутот

Ј.К.Д
Денешниот предлог вежби од дома е сконцентриран на внатрешната страна од бутот, едно од местата кои први го губат тонусот на мускулите при неактивност и...