11.8 C
Скопје
01:16 - 15 април, 2024

Ознака : британска пејачка

Ви ПрепорачувамеЛајфстајлСветСцена

Британска пејачка сними спот во синиот воз на Тито – Погледнете како тоа изгледа! (ВИДЕО)

Еспресо
Британската пејачка Џесика Вер (35), објави спот кој е снимен во Белград и тоа во синиот воз на некогашниот лидер на СФРЈ, Јосип Броз Тито....