Tag : борис новковиќ

Балкан Сцена

Борис Новковиќ објави фотографија од осуммесечната ќерка Си

Слободен Печат
Борис Новковиќ (52) минатата година по третпат стана татко. По двата сина кои ги доби во претходниот брак, неговата девојка Ирис Волф (27) во април...
Лајфстајл Сцена

Борис Новковиќ доби ќерка со 26-годишната Ирис

Igor
Борис Новковиќ е 25 години постар од својата партнерка Ирис, која има 26 години и студира моден дизајн. Тие станаа родители на девојче, кое доби...
MacedonianAlbanianBulgarianSerbian