18.8 C
Скопје
00:42 - 27 септември, 2023

Борис Новковиќ доби ќерка со 26-годишната Ирис

Борис Новковиќ е 25 години постар од својата партнерка Ирис, која има 26 години и студира моден дизајн.

Тие станаа родители на девојче, кое доби необично име. Родителите одлучиле таа да се вика Си. Ова е прва ќерка на Новковиќ, кој веќе има синови, а на Ирис ѝ е прво дете.

Поради разликата во годините, многумина не предвидуваа дека нивната љубов ќе потрае. Но, според парот, тие се уште еден доказ дека вистинската љубов не брои години.

Новковиќ зад себе има три неуспешни бракови и два сина.

Слични објави

„Многу сум среќна што можам да се поврзам со овој рај на земјата“-Џорџина го честита националниот ден на Саудиска Арабија

еспресо

(Видео) Тејлор Свифт го прошета новиот дечко, новинарот што ги сними остана без зборови

еспресо

ЕУ го повика Илон Маск да ги почитува законите, неговата социјална мрежа е најголемиот извор на лажни вести

еспресо

На Шакира ѝ се заканува затворска казна до осум години, затаила над 14 милиони евра данок

еспресо

Шокантно видео: Малечко дете си игра со огромен питон

Еспресо

Ново истражување за пристап кон воспитување: Децата во Јапонија се најсреќни

Еспресо
Се вчитува....