19.8 C
Скопје
02:07 - 16 јули, 2024

Борис Новковиќ доби ќерка со 26-годишната Ирис

Борис Новковиќ е 25 години постар од својата партнерка Ирис, која има 26 години и студира моден дизајн.

Тие станаа родители на девојче, кое доби необично име. Родителите одлучиле таа да се вика Си. Ова е прва ќерка на Новковиќ, кој веќе има синови, а на Ирис ѝ е прво дете.

Поради разликата во годините, многумина не предвидуваа дека нивната љубов ќе потрае. Но, според парот, тие се уште еден доказ дека вистинската љубов не брои години.

Новковиќ зад себе има три неуспешни бракови и два сина.

Слични објави

(Фото) Ќерката на Здравко Чолиќ провоцира: Уна се фотографираше топлес, задникот во преден план

Еспресо

(Фото) „Станав она за што сонував“: Јована Јеремиќ почна да потпишува автограми

Еспресо

Бјелогрлиќ пристигна насмеан на новото рочиште со Гага: Сѐ беше одложено поради Катарина Радивојевиќ и уште еден сведок

Еспресо

Карлеуша и Тошиќ се договориле за поделба на имотот! Еве на кого оди целиот имот

Еспресо

(Фото) Како да е направена од гума! Џина Џиновиќ во кратка маичка направи невидена акробација!

Еспресо

(Фото) „Биди ни секогаш најсреќен“: Синчето на Антониа Гиговска наполни една година

Еспресо
Се вчитува....