9.8 C
Скопје
07:30 - 15 април, 2024

Ознака : блу ајви

СветСлајдерСцена

(ВИДЕО) БЛУ АЈВИ РЕЦИТИРА СТИХОВИ НА ЏЕЈ ЗИ: Обожавателите тврдат дека неверојатно личи на него

И. Т.
Ќерката на Бијонсе и Џеј Зи, се појави во видеото снимено во чест на нејзиниот татко кој стане дел од „Rock&Roll Hall of Fame“. Бијонсе...
Ви ПрепорачувамеСветСцена

Ќерката на Бијонсе се повеќе личи на мајка си! (ФОТО)

Слободен Печат
Раперката Меган Три Сталион на Инстаграм објави фотографија од Бијонсе и нејзината 7-годишна ќерка Блу Ајви Картер. На фотографијата од прославата за Нова година, целото...
ЛајфстајлСцена

Ќерката на Бијонсе по стапките на мама: Освои награда!

Igor
Блу Ајви Картер (7), ќерката на пејачката Бијонсе (38) и Џеј Зи (49) ја освои својата прва награда „Soul Train“ за време на доделбата на...
ЛајфстајлСцена

Бијонсе расне своја ВИСТИНСКА НАСЛЕДНИЧКА: Блу Ајви напиша песна на 7 години

Igor
Ќерката на Бијонсе и Џеј Зи, Блу Ајви, дебитираше како текстописец на листата Билборд 100. Девојчето е потпишано како ко-автор за песна што се најде...