4.8 C
Скопје
02:17 - 4 март, 2024

Ознака : апартман

Ви ПрепорачувамеСветСлајдерСцена

(Фото) Ѕирнете во австралискиот апартман на Тејлор Свифт: Има илјада квадратни метри, чини 16 илјади долари за ноќевање

Еспресо
По краткиот престој во Лас Вегас за да го гледа своето момче како игра на Супербоул, Тејлор Свифт се враќа на своите патувања – на...
БалканВи ПрепорачувамеЛајфстајлСлајдерСтилСцена

(Фото) Каква убавина! Ѕирнете во апартманот што Петар Грашо го купи на Јахорина: Зимска идила со поглед на борова шума

Еспресо
Петар Грашо купи апартман на на олимписката убавица, Јахорина, Сараево е на 20 минути возење, а тој, како што вели, секогаш се чувствува убаво во...
Ви ПрепорачувамеЛајфстајлСветСлајдерСтилСцена

(Фото) 17 соби, базен и приватен готвач: Ѕирнете во луксузната семејна оаза на Роналдо и Џорџина

Еспресо
Кристијано Роналдо и неговата вереница Џорџина Родригез се преселија во Саудиска Арабија со семејството уште во јануари, кога фудбалерот потпиша договор вреден 175 милиони фунти...
БалканСлајдерСцена

(ФОТО) ЗДРАВКО ЧОЛИЌ СИ КУПИ НЕВЕРОЈАТЕН ИМОТ НА ЗЛАТИБОР: Со базен од стакло, поглед на ски-терени, спа, криокомори и барокомори

Еспресо
Една од најголемите балкански ѕвезди, легендарниот Здравко Чолиќ, неодамна реши да се почести со имот на Златибор. И не каков било! Пејачот сфатил дека најдобро...