03:14 - 23 јуни, 2024

Ознака : јахорина

БалканВи ПрепорачувамеСлајдерСцена

(Видео) Ова е мигот кога Северина јавно се расплака на настапот на Јахорина: Пратечкиот вокал дотрча за помош

Еспресо
Северина Вучковиќ поминува низ тешки моменти по губењето на старателството над синот, но сепак мора да настапува. Еден момент посебно ја скрши! Медиумите не се...
БалканВи ПрепорачувамеСлајдерСцена

Потресен говор на Северина на настап на Јахорина: „Не станав од кревет четири дена…“

Еспресо
Северина Вучковиќ последните неколку дена минува низ вистинска агонија, откако Врховниот суд на Хрватска одлучи старателството над детето да му го додели на нејзиниот поранешен...
БалканВи ПрепорачувамеЛајфстајлСлајдерСтилСцена

(Фото) Каква убавина! Ѕирнете во апартманот што Петар Грашо го купи на Јахорина: Зимска идила со поглед на борова шума

Еспресо
Петар Грашо купи апартман на на олимписката убавица, Јахорина, Сараево е на 20 минути возење, а тој, како што вели, секогаш се чувствува убаво во...