13.8 C
Скопје
21:31 - 26 февруари, 2024

Ознака : апарати

Ви ПрепорачувамеЛајфстајлСекојдневиеСлајдер

КАКО ПОПАМЕТНО ДА ТРОШИТЕ СТРУЈА: Трикчиња што ќе ви ги сочуваат парите

Еспресо
Доколку се греете на струја, тогаш сосема сигурно е дека секоја зима ќе ја „мразите“ поради огромните сметки. Секако, главната причина е греењето. (РЕЦЕПТ) ХРИСТОВ...
Uncategorized

За позитивна енергија: Веднаш ослободете се од овие работи

Igor
Според Фенг шуи, секој предмет што го имате во домот, има своја енергија. Во продолжение прочитајте од што сè треба да се ослободите за да...