16.8 C
Скопје
02:31 - 26 мај, 2024

Ознака : фриидер

Ви ПрепорачувамеЛајфстајлСекојдневиеСлајдер

КАКО ПОПАМЕТНО ДА ТРОШИТЕ СТРУЈА: Трикчиња што ќе ви ги сочуваат парите

Еспресо
Доколку се греете на струја, тогаш сосема сигурно е дека секоја зима ќе ја „мразите“ поради огромните сметки. Секако, главната причина е греењето. (РЕЦЕПТ) ХРИСТОВ...