17.8 C
Скопје
13:54 - 27 февруари, 2024

Ознака : анастасија криеше

Ви ПрепорачувамеЛајфстајл

Го криеше ЦЕЛИ ДВЕ ГОДИНИ: Анастасија Ражнатовиќ ја објави првата ФОТОГРАФИЈА со дечкото Ѓорѓе!

Igor
Ќерката на Цеца Ражнатовиќ приватниот живот и врската со Ѓорѓе, со кој е цели две години, ја чува далеку од очите на јавноста. Анастасија Ражнатовиќ...