19.8 C
Скопје
04:38 - 20 јули, 2024

Го криеше ЦЕЛИ ДВЕ ГОДИНИ: Анастасија Ражнатовиќ ја објави првата ФОТОГРАФИЈА со дечкото Ѓорѓе!

Ќерката на Цеца Ражнатовиќ приватниот живот и врската со Ѓорѓе, со кој е цели две години, ја чува далеку од очите на јавноста.

Анастасија Ражнатовиќ се врати од одморот на Миконос на кој беше со дечкото Ѓорѓе Кулјиќ, а денес, 30 мај, ќе го прослави роденденот во еден белградски ресторан.

Таа својот приватен живот го чува во тајност, но сега реши да го промени тоа.

Имено, Анастасија пред големата роденденска журка реши со јавноста да ја сподели својата прва фотографија со својот избраник.

Анастасија и Ѓорѓе (десно) на фотографијата се насмеани и видно расположени, а младата пејачка често во разговорите со медиумите истакнува дека е среќна и ужива во нејзината љубов, не откривајќи премногу детали за својот емотивен живот.

 

Слични објави

Почина големата љубов на Клинт Иствуд: „Многу ќе ми недостига“

еспресо

(Фото) Северина ги „изгоре“ мрежите: „Затоа нема струја во Далмација“

Еспресо

(Видео) Десингерица повторно откачи: Им рендаше сирење над глава на фановите во Будва!

Еспресо

Теа Таировиќ купи луксузен стан во Црна Гора: Ова се деталите, а сумата што ќе ја заработи годинава е 670.000 евра!

Еспресо

(Фото) Вистински дечко! Синот на Дара Бубамара ја надраснал мајка си, зборува три странски јазици и планира да стане фудбалер

jasmina.kantardzieva

(Фото) Прва фоторгафија на Тамара Драгичевиќ со синот: Актерката ги собра трите деца околу себе и насмеана позираше

Еспресо
Се вчитува....