37.8 C
Скопје
17:43 - 19 јули, 2024

Ознака : 30 години

Филм и ТВ

Овие актери се доказ дека никогаш не е доцна: Популарноста ја стекнаа во подоцни години, а заработуваат милиони

Еспресо
Многу светски филмски ѕвезди чекаа со години за да добијат голема улога на големото платно, па да започнат редовно да се појавуваат на насловните страници...
Здрави навики

Четири „бјути“ навики од кои треба да се ослободите пред 30-тата

Igor
Со завршувањето на третата деценија од животот, жените треба да пристапат кон посериозна нега и навики, а треба и да се ослободат од она што...