37.8 C
Скопје
17:53 - 19 јули, 2024

Ознака : 12 години

Ви ПрепорачувамеСлајдерСцена

Шакира се теши со 12 години помлад дечко: Познатиот кошаркар откри повеќе за нивната романса

Еспресо
Откако беа видени заедно, светските медиуми на големо пишуваат дека НБА суперѕвездата Џими Батлер се гледа со Шакира, а конечно, сега, тој и лично ги...
Ви ПрепорачувамеСветСцена

Јасновитка пред 12 години го предвидела коронавирусот?! Ким Кардашијан сподели фотографија со морничави детали! (ФОТО)

Еспресо
Ким Кардашијан објави твит во кој е прикажан дел од книга во кој една јасновитка уште во 2008-ма година го предивела коронавирусот. Kourtney just sent...