18.8 C
Скопје
20:52 - 5 октомври, 2022

Категорија: Слајдер

Балкан Слајдер Сцена

Северина во мини фустан ја „заскокотка“ фантазијата на фановите! (ФОТО)

Слободен Печат
После одморот и пред настапот во познатиот сплитски клуб, Северина на Инстаграм сподели колку е среќна поради истиот и откри дека едвај чека повторно да...
Свет Слајдер Сцена

Песната која беше најголемиот летен хит на Европа! (ВИДЕО)

Еспресо
Осумдесетите години на минатиот век беа исполнети со многубројни фантастични песни кои цел свет ги обожавал. Една од нив е и нумерата „Live is Life“...
Астро Слајдер Хороскоп

Хороскоп за 12 јули, недела – Релаксирајте се и одмарајте, сите обврски може да почекаат до утре

Еспресо
Овен За денес препорачливо ви е малку да се одморите од прекумерното работење и да се впуштите во една релаксирачка масажа, бидејќи обврските можат да...
Ви Препорачуваме Свет Слајдер Сцена

Едно од најскандалозните интервјуа во Холивуд: Вил Смит и Џејда Пикет Смит јавно разговараа за неверството! (ВИДЕО)

Слободен Печат
Актерот Вил Смит (50) ѝ рекол на својата жена Џејда Пикет Смит (48) дека „завршил“ со неа и инсистирал повече да не разговара со неа...
Свет Слајдер Сцена

Раперот Канје Вест тврди дека бил заболен од Ковид -19 и открива како се излечил!

Васко Спасоски
Еден од најпознатите музичари во светот, Канје Вест кој неофицијално ќе се кандидира за претседател на САД, откри дека го прележал коронавирусот. Тој во интервју...
Балкан Слајдер Сцена

Нема да ја препознаете: Погледнете како изгледала Цеца како матурантка! (ФОТО)

Васко Спасоски
Една од најпознатите пејачки на Балканот, Светлана Цеца Ражнатовиќ се пофали со фотографија снимена на денот на матурската прослава дамнешната 1991 година. На фотографијата објавена...
Наши Фаци Слајдер Сцена

Актерката Драгана Левенска ви препорачува три дестинации за ова лето, а открива и каде има најубаво топено сирење! (ФОТО)

Васко Спасоски
Тоа што оваа година можеби нема да заминете да летувате на море и песочна плажа, не треба да тагувате. Нашата земја можеби е мала, но...
Балкан Слајдер Сцена

Аца Лукс и уплати одмор од 5.000 евра на поранешната сопруга! (ФОТО)

Васко Спасоски
Познатиот српски пејач Аца Лукас е слаб на својата ќерка Викторија и поради тоа никогаш не штеди кога е во прашање и неговата поранешна сопруга...
Наши Фаци Слајдер Сцена

Секси и тренди: Погледнете како ќе изгледа пејачката Теа Трајковска во нејзиниот најнов видеоспот! (ФОТО)

Васко Спасоски
И покрај тоа што владее пандемија поради коронавирусот, младата пејачка Теа Трајковска реши да ја почести  публиката со нова песна.  Таа изминатите денови го снимаше...
Дестинации и Дегустации Лајфстајл Слајдер

Најуникатниот рибен ресторан на светот (ВИДЕО)

Еспресо
Во ресторанот „Рок“ во Занзибар се служи исклучиво морска храна и свежа риба, уловена во текот на денот во водите што ја опкружуваат. Архипелагот Занзибар...