За неа годините се само бројка: Погледнете го провокативното „вежбање“ на Мадона (ВИДЕО)

Што и да направи, кралицата на попот, Мадона секогаш привлекува големо внимание. Неодамна таа на својот Инстаграм профил сподели видео на кое сакаше уште еднаш да покаже дека годините се само бројка.

Таа сакаше да истакне дека вежба секојдневно и дека се грижи за своето тело. Па погледнете како „вежба“ Мадона…

Слични објави

Необичната идеја на Џастин Бибер: „За 20 милиони лајкови, ќе објавам нов албум пред Божиќ“

Igor

Брза и фантастична посна пита со праз и компир

Igor

Најжешките и најудобни секс-пози за во автомобил

Igor

Шокантно признание: Колин Фарел признал дека бил во љубовна романса со починатата Елизабет Тејлор (ФОТО)

Igor

Нивес Целзиус ја покажа тетоважата на интимно место: Нејзините фанови постојано „зумираат“ (ФОТО)

Васко Спасоски

Конечно ѝ се насмевна среќата и на Никол Шерзингер! (ФОТО)

Слободен Печат

Остави Коментар

Осумнаесет − единаесет =

Слични објави

Фронтменот на ДИСЦИПЛИНА КИЧМЕ преживеал мозочен удар

Igor

Вилијам ја третирал Кејт како СЛУГИНКА, правел со неа што сака: Испливаа ИНТИМНИ ДЕТАЛИ од врската на кралскиот пар!

Igor

Најстариот син на Дејвид и Викторија Бекам се вери со прекрасната актерка Никола Пелц! (ФОТО)

Еспресо

Мадона пред својот концерт со многу чуден стајлинг! Луѓето се прашуваат што и станало на пејачката?

Igor

Секси е благ збор: Сузана Гавазова се соблече на крајот од летото (ФОТО)

Igor

Емина Јаховиќ се смири со поранешниот сопруг, на тоа инсистирал најмалиот син! (ФОТО)

Васко Спасоски