7.8 C
Скопје
14:11 - 3 декември, 2023

Цеца за прв пат гледаше бокс меч на синот Вељко (ФОТО)

Балканската музичка ѕвезда Цеца Ражнатовиќ сепак собрала сили за да го гледа својот син Вељко  во рингот.

За нејзина среќа Вељко го победил хрватскиот боксер Петар Мрваљ.

Мама Цеца треперала за време на целиот меч грижејќи се за својот син.

Но, Вељко без проблеми ја извојувал седмата победа во рингот  во професионалната кариера.

Првите честитки ги примил од девојката Богдана, сестрата Анастасија и секако мама Цеца.

Слични објави

(Видео) Марија Шерифовиќ: Мразам поделби, баба ми се молеше на Исус, а дедо ми беше муслиман

Еспресо

Британците реагираа на новите напади врз Кејт Мидлтон: „Колку повеќе Меган ја напаѓа Кејт, толку нејзината популарност сè повеќе расте“

Еспресо

„Целиот живот ми помина низ глава, не се плашев“: Калина Ковачевиќ ја опишува клиничката смрт и нејзината борба за живот

Еспресо

(Фото) Аца Пејовиќ е кум на Александра Пријовиќ, но не е само тој: Еве која кошаркарска ѕвезда ги венчаваше Прија и Филип

Еспресо

„Бев ограбен во Македонија, не ми ги оставија ни гаќите“: Дејан Милиќевиќ открива кои Македонки му помогнале, а на што не сака да се сети!

Еспресо

(Видео) Неодолив танц на бабата на Александра Пријовиќ на концерт: „Баба ми е модерна, има и инстаграм“

Еспресо
Се вчитува....