8.8 C
Скопје
08:11 - 27 февруари, 2024

Ознака : бокс меч

ЛајфстајлСцена

Цеца за прв пат гледаше бокс меч на синот Вељко (ФОТО)

Igor
Балканската музичка ѕвезда Цеца Ражнатовиќ сепак собрала сили за да го гледа својот син Вељко  во рингот. За нејзина среќа Вељко го победил хрватскиот боксер...