Снаата на Лепа Брена ги покажа градите па со провокативната фотографија ги скара фановите (ФОТО)

Српската пејачка Александра Пријовиќ која всушност и е снаа на Лепа Брена објави нова провокативна фотографија на Инстаграм со која ги скара фановите.

Имено, на фотографијата каде буквално ги разголе градите, освен позитивни имаше и доста негативни коментари.

Фановите меѓусебно се скараа со коментрите, некои и напишаа дека изгледа прекрасно и предизвикувачки, вистинска мачка, а други пак и порачале дека градите не се најважни, ниту пак лицето е важно, има и поважни работи во животот кон кои треба да се насочи.

Трети пак и порачаа дека доколку сака успех треба да се угледа на својата свекрва која цел живот го посвети на пеењето.

View this post on Instagram

📸

A post shared by Aleksandra Zivojinovic (@aleksandra__official) on

Слични објави

Кејтлин Џенер ги изненади следбениците: Се снимаше одблизу без грам шминка на лицето и покажа што работи во дворот (ВИДЕО)

Еспресо

Облече ист фустан како минатата година: Меланија повторно заблеска во креацијата од Prada (ФОТО)

Igor

КОНЕЧНО ГЛАС И ОД ДУШКО ТОШИЌ: Која е вистината за него и Карлеуша?

Igor

Правите стомачни вежби, а нема резултати? Еве зошто…

Igor

Видео хороскоп 21 август 2019, среда

Igor

Ниту дебелиот џемпер не успеа да ги сокрие накострешените гради на Џенифер Лопез (ФОТО)

Васко Спасоски

Остави Коментар

осум + четири =

Слични објави

Влатко Стефановски упати музички поздрав за Италија – слушнете и уживајте! (ВИДЕО)

Васко Спасоски

Доделувањето на Оскарите и во 2020 без водител: Номинациите во понеделник

Слободен печат

Дознајте дали несвесно ја уништувате вашата љубовна врска

Igor

Кејт Мидлтон посакувала друго име за синот Џорџ, но по реакцијата на кралицата таа се предомислила

Еспресо

Оваа заносна бринета има реални женски мерки: Треба сите да бидеме рамноправно застапени (ФОТО)

Igor

Порно-снимки од Сандра Африка: Пејачката вели дека има бемка на друго место, а не „таму“ (ФОТО)

Igor