Шерон Стоун (61) позираше целосно гола, без цензура: Новата насловна на Vogue ги остави сите без текст (ФОТО)

Глумицата и во седмата деценија изгледа перфектно, во тоа се увери целиот свет, а ќе се уверите и вие, таа за насловната за Vogue позираше гола.

Американската глумица Шерон Стоун (61) веќе со децении важи за вистинска секс бомба, а мажите ширум светот и ден денес полудуваат по неа.

Холивудската ѕвезда позираше за мајското португалско издание на магазинот Vogue, а на насловната можат да се видат нејзините голи гради.

Шерон гордо го покажа своето тело, кое воопшто не изгледа како да е во седмата деценија.

Од сите страни пристигнаа пофалби на нејзина сметка. Повеќето од нив ја нарекоа жена змеј и нејзиниот изглед го опишаа како фантастичен.

Слични објави

Претеравте со пилинг на кожата? Еве што може да направите потоа

Igor

Поранешниот ангел на Викторија се уште плени со совршениот изглед (ФОТО)

Igor

Деколтето на Мадона ги шокираше фановите: „Кој ја пуштил ваква во емисија?”

Igor

Зошто луѓето патуваат? Шест причини веднаш да почнете со пакување!

Еспресо

Само Моника Белучи може да облече црно чипкасто боди, а да не изгледа евтино (ФОТО)

Igor

Тони Цетински со емотивна објава за сопругата која пред пет месеци доживеа мозочен удар (ФОТО)

Igor

Остави Коментар

шест + шест =

Слични објави

Кристен Стјуарт би сакала да е жена-мачка во филмот за Бетмен!

Слободен Печат

„Ауди“ ја повлече „провокативната“ и „опасна по живот“ реклама со девојчето и бананата

Еспресо

ЕМОТИВНИ СОНУВАЧИ: Припадниците на овој хороскопски знак имаат најсилна интуиција

Igor

ГАВАЗОВА предизвика колапс во Полихроно: ЗАДНИКОТ ВО ПРВ ПЛАН! (ФОТО)

Igor

Само Моника Белучи може да облече црно чипкасто боди, а да не изгледа евтино (ФОТО)

Igor

Водителката Хелена Роза го прослави 43-от роденден во Нов Зеланд! (ФОТО)

Васко Спасоски