Северина на премиерата на „Игра на тронови“

Балканската музичка ѕвезда заедно со нејзиниот сопруг Игор беа на премиерата на првата епизода од „Игра на тронови“.

Таму Северина се запозна со голем дел од ѕвездите на серијата, меѓу кои и Емилија Клерк која ја глуми Денерис и Софи Тарнер, која ја гледаме во улогата на Санса Старк.

„Мајката на змејовите… Денерис Таргарен“, напиша хрватската пејачка во описот на фотографијата на која позира со една од главните актерки во серијата, Емилија Клерк.

Севе исто така ја искористи приликата да се дружи и со други претставници на светскиот џет-сет, кои беа присутни во театарот Зигфилд на премиерата на првата епизода од новата сезона на „Игра на тронови“.

Слични објави

Не ни претпоставувале какво изненадување им подготвува: Меган Маркл се појави таму каде што НИКОЈ не очекуваше и упати МОЌНА порака

Еспресо

Сè за Оскарот: Еве колку чини, како го добил името и дали навистина е од злато

Еспресо

3 хороскопски знаци кои обожаваат утрински секс! Дали и вие сте меѓу нив?

Igor

„Rolling stones“ го претставија изданието „Dirty work“, „Забрањено пушење“ објави концертен албум и други настани кои ја одбележаа музиката низ историјата…

Еспресо

Кетлин Џенер: Не се откажав од машкоста, само засекогаш ја пензионирав (ФОТО)

Igor

Доминго ЗЛОСТАВУВАЛ ЖЕНИ? Славниот оперски пејач среде СКАНДАЛ

Igor

Остави Коментар

оне + 9 =

Слични објави

КОЗМЕТИЧАРИТЕ СОВЕТУВААТ: Што треба да знаете за депилација на бикини-зоната?

Igor

Емотивна исповед на Миле Кузмановски: Ќе беше жално да го оставам микрофонот (ВИДЕО)

Васко Спасоски

Видео од последното обраќање на Фреди Меркјури до фановите: Упати само неколку зборови кои болат и денеска

Еспресо

Штруд­ли со смок­ви и сода-би­кар­бона

Igor

Еден од најнаселените градови, а сега „град на духовите“: Сан Франциско празен поради изолацијата! (ВИДЕО)

Еспресо

ШАКИРА и ПИКЕ ги демантираат гласините: Страсни прегратки на плажа

Igor