СЕКОГАШ СО ПОГРЕШЕН: Дамите со овие 4 хороскопски знаци се магнет за лоши момци

Некои жени мора да вложат големи напори за да го најдат вистинскиот, а додека тоа да се случи ќе налетуваат повторно и повторно на некој кој не ги заслужува.

Ако веќе се препознавте во овој опис, тогаш веројатно припаѓате на некој од овие хороскопски знаци:

ОВЕН

Дрски сте и самоуверени. Убедени сте дека можете да имате сè што ќе посакате и дека можете да ги придобиете сите. Лесно паѓате на слаткоречивост и на комплименти, иако длабоко во себе знаете дека за љубов треба многу повеќе од тоа.

СКОРПИЈА

Тврдоглави сте, па кога некој ви се допаѓа, но не ви возвраќа на истиот начин, наместо да се повлечете, се однесувате како опседнати. Се обидувате да ја придобиете личноста по секоја цена, но тоа најчесто резултира со повлекување, па дури и страв кај нив.

СТРЕЛЕЦ

Стрелците се авантуристи кои сакаат да откриваат нови нешта, хоризонти и перспективи. Затоа и мислат дека секоја личност на светот може да биде освоена, па дури и онаа, најнедостижната. Токму во такви ситуации и најмногу страдаат.

РИБИ

Рибите се мудри, креативни и смирени, но многу често се исклучуваат од реалноста и нештата ги гледаат само од светлата страна. Упорно бараат нов партнер, па често се вљубуваат во личност која не покажува никаков интерес за нив.

Слични објави

Не тагуваше долго: Ријана веќе има ново момче?

Еспресо

Кендал Џенер го покажа задникот во „лава“ бикини (ФОТО)

Еспресо

Загина ѕвездата од серијата која се гледаше и во Македонија (ВИДЕО)

Васко Спасоски

Колку чинеше ѓерданот што го носеше Џорџина на Санремо… (ФОТО)

Васко Спасоски

ПРСТЕН ВРЕДЕН НАД 600.000 ЕВРА: Откако ја тргна ракавицата многумина останаа шокирани! (ФОТО)

Igor

Доста ми е од сѐ: Ријалити шоуто за Кардашијанс останува без една од славните сестри! (ФОТО)

Igor

Остави Коментар

тринаесет − 11 =

Слични објави

Има 181.000 фанови и огромни гради: Запознајте ја најжешката Македонка од Авастралија (ФОТО)

Igor

Наоми Кембл повторно мета на негативни критики!

Igor

Ќерката на Заев со момчето на одмор на Малта (ФОТО)

Igor

И Џенифер Лопез е ИСТА КАКО НАС кога е без шминка и тазе „неизбањата“! Јееее!

Igor

Ќерката на Цеца стана блондинка: Анастасија изненади со промената, еве какви беа реакциите! (ФОТО)

Igor

Бев осамена и немав време за мажи! Весна Змијанац прозборе и за голите фотографии од младоста (ФОТО)

Igor