24.8 C
Скопје
15:18 - 3 октомври, 2023

САКАЛА ДА МУ РОДИ ПЕТ ДЕЦА: За него велат дека е најголемата љубов на Карлеуша

Неодамна на интернет се појави стара снимка од тогаш 19-годишната Јелена Карлеуша која срамежливо зборува за својата љубов од средношколските денови.

Се работи за нејзиното прво момче, спортист по име Немања, кого таа премногу го сакала и сакала да се омажи за него, да имаат голема свадба и да му роди пет деца.

Таа во видеото вели дека го засакала на 16-годишна возраст и дека ѝ бил голема поддршка во тинејџерските години.

Но, ова не траело долго. Таа прво се вљубила во Зоран Давидовиќ, врска која привлекла големо медиумско внимание. Во 2008 година, Јелена се омажи за Душко Тошиќ со кого има две ќерки.

Слични објави

Хрватите повторно бараат забрана за концерт на Аца Лукас: Каква порака ќе испрати зависник и насилник?

Еспресо

Жерар Депардје за обвинувањата за силување: Никогаш, никогаш не сум малтретирал жена

Еспресо

(Фото) Преубавата Ноелија Војгт стана Мис на САД 2023: Американка со венецуелско потекло

Еспресо

Еве што се случувало пред сообраќајката на Аца Лукас: „Беше исклучително добро расположен“

Еспресо

Џоди Тарнер-Смит поднесе барање за развод од Џошуа Џексон: Голема љубов, а причината за разделба непозната

Еспресо

Ана Бекута се пензионираше но само на хартија: „Јас и пензија, нема шанси!“

Еспресо
Се вчитува....