Ријана во СЕКСИ БИКИНИ покажа зошто е една од најголемите МОДНИ ИКОНИ (ВИДЕО)

На видеото може да се види како оваа убавица носи црн костим за капење и провиден фустан за на плажа.

Нејзината коса беше благо навиткана, а како би покажала зошто е една од најголемите модни икони, таа во видеото прошета со модерна ташна во рацете.

За Ријана да биде Ријана, тука е и неизоставната цигара, која оваа лоша девојка ја прави уште поопасна.

Слични објави

Се породи ќерката на Дино Дворник: Познатата блогерка сега ќе пие пиво! (ФОТО)

Васко Спасоски

ПЕТ РАБОТИ кои не сте ги знаеле за Елена Стефановска: „Имам момче, меѓутоа умешно го кријам од јавноста“ (ФОТО)

Igor

Уште еден македонски пејач се зарази со корона: И покрај тоа што внимавав, вирусот стигна и до мене! (ФОТО)

Васко Спасоски

Гвинет Палтроу објасни зошто засекогаш на глумата ѝ кажа збогум! (ФОТО)

Васко Спасоски

Пченкарна проја со кисели краставички (РЕЦЕПТ)

Igor

Ед Ширан донирал повеќе од еден милион фунти за своите сограѓани за борба против коронавирусот

Еспресо

Остави Коментар

4 × четири =

Слични објави

Кристина Арнаудова збесна! Познатата пејачка доби непристојно прашање на Инстаграм (ФОТО)

Igor

Која е тајната на совршената домашна пица?

Igor

Ламбе Алабаковски повторно стана татко: Прочитајте кое име го одбра за својот син! (ФОТО)

Еспресо

Сестрите Грубовиќ на едно место – тие се како виното, колку постари, толку поубави (ФОТО)

Igor

Едноставна, а превкусна чоколадна торта од палачинки

Igor

Јелена Карлеуша веќе не го „следи“ Боки 13 на Инстаграм (ФОТО)

Igor