РАЗГАЛЕНИ ЅВЕЗДИ: Ова се холивудските лица кои имаат НАЈБИЗАРНИ барања и желби

Барањата, желбите и однесувањето на одредени холивудски ѕвезди може да бидат премногу чудни и бизарни, а некои одат и подалеку.

За овие ѕвезди многумина тврдат дека се најразгалени:

Анџелина Џоли

Во една прилика таа побарала од студиото каде Бред Пит снимал да му платат часови за летање, иако тоа немало никаква врска со улогата. Се договориле, а потоа, по бесплатната обука, Бред си купил спортски авион.

Џoрџ Клуни

За улогата во филмот „Gravity“, во кој се појавува вкупно 20 минути, Клуни побарал да му изградат монтажна викендица со приватен терен за кошарка. Тоа чинело 100.000 фунти, а го користел помалку од 10 дена.

Парис Хилтон

За една ситна улога, Парис побарала готвач и аквариум со живи јастози, кои готвачот требало да ги подготви ако во текот на снимањето богаташката реши дека е гладна.

Брус Вилис

Холивудскиот актер барал по еден милион долари на ден, за снимање продолжение на филм. Требало да снима четири дена. Студиото го одбило овој предлог.

Том Круз

Тој кога снима акциони сцени, носи рачно шиени танга гаќи. Имајте го на ум ова кога следен пат ќе гледате како се справува со негативци.

Слични објави

Нема да ја препознаете: Погледнете како изгледала Цеца како матурантка! (ФОТО)

Васко Спасоски

ПАЗЕТЕ СЕ од овие хороскопски знаци: Тие се ЕНЕРГЕТСКИ ВАМПИРИ, го исцицуваат животот од вас!

Igor

Здрава салата, лесна, а брзо заситува (РЕЦЕПТ)

Igor

Том Хенкс искрено: На луѓето им е непријатно да бидат покрај мене (ВИДЕО)

Еспресо

Квентин Тарантино станува писател – потпиша договор за две книги

Еспресо

Се омажи една од најубавите спортистки – Ива Стојковска, премиерот Зоран Заев беше гостин (ФОТО)

Igor

Остави Коментар

оне × 3 =

Слични објави

Малата Сторми Вебстер за Божиќ доби куќа за кукли голема колку еден стан (ВИДЕО)

Слободен печат

Меган веќе нашла нова работа, откриено што ќе прави со заработката

Еспресо

Кралицата ЕЛИЗАБЕТА им подари нешто ИСКЛУЧИТЕЛНО вредно: Меган и Хари по раѓањето на синот добија НОВ дом!

Igor

Српската пејачка Рада Манојловиќ депортирана од Швајцарија – ова е причината! (ФОТО)

Igor

Црвениот тепих повторно импресивен на ексклузивниот настан во Лос Анџелес (ГАЛЕРИЈА)

Igor

Членовите на „Рибља чорба“ нема да присуствуваат на комеморацијата и кремирањето на Миша Алексиќ

Еспресо
MacedonianAlbanianBulgarianSerbian